Wielkoformatowe ekrany prezentujące reklamy w mieście- jak zmieniły miasto?

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/xlbowling.pl/includes/menu.inc).
Wielkoformatowe telebimy, dostrzegalne w każdym dużym mieście, na koncertach, imprezach masowych, a nawet w domach towarowych. Stają się przymiotem i cechą rozpoznawalną postępowych miast.
Kto z nas nie kojarzy znanego placu w Stanach Zjednoczonych- Times Square.

Odkryj bez zwlekania wpis spod linku (https://firetms.com/pl/blog/nowosci-firetms-10/), ponieważ najprawdopodobniej zaskoczy Cię to, jak niezwykle pasjonujące teksty w tamtym miejscu są opublikowane.

Kojarzy się on nam właśnie z przelewającej się przezeń cały dzień ferii kolorów, chwytliwych sentencji i haseł kuszących nas do kupna n-tego, rewolucyjnego produktu. To właśnie telebim stał się współcześnie nieodłączną częścią wystroju miast.

Telebim led
Author: FlexVision.pl
Source: FlexVision.pl
Wyświetlacze takie są szczególnie wygodne- zapewne dlatego uzyskały dużą popularność. Są one wytwarzane w konstrukcji modułowej, gdzie każdy poszczególny ekran LED (kliknij) można spajać ze sobą, tworząc rozmaite powierzchnie- i nie mowa tutaj jedynie o powierzchniach płaskich. Wyświetlacze można montować ze sobą na powierzchniach wklęsłych, czy wypukłych, okrągłych i prostokątnych. No dobrze, powiedzą jedni- ale w jaki sposób one niby są lepsze od standardowych billboardów? Wszak na tamtych także można pokazać ładną, kolorową, przykuwającą oko ilustrację. Oczywiście, jednak na tradycyjnej tablicy nie pokażemy ruchu, nie zastosujemy w naszej reklamie animacji - niczym znana wszystkim reklama w TV.

Nie uważasz, że to jest bardzo dobry moment, by zdobyć zupełną gwarancję, że zamieszczone dane są prawdziwe? Jeżeli tak, to ten zweryfikuj serwis (https://www.kamieniarstwo.pl/galeria-nagrobkow/) tu.Poza wieloma wartościami, telebim ma jednak cechy, które niektórzy mogą przyjąć za niedogodności. Najważniejsze wyłaniają się po zmierzchu- chodzi o nieprzeciętnie intensywny charakter wyświetlania obrazu. Żeby ekran led mógł wyświetlać czytelny obraz w trakcie dnia, jego moc świecenia musi być nieco większa, niż w, dajmy na to, telefonach komórkowych. Wie o tym praktycznie każdy, kto starał się w słoneczny dzień rozpoznać coś z ekranu swojego telefonu. To co potrzebne za dnia, w nocy może sprawiać, że ekran zlokalizowany przy szosie będzie miał negatywny wpływ na bezpieczeństwo lub wygodę kierowania samochodem.Prawo zostało już pod tym względem ukonkretyzowane i nakreśla gdzie i w jakich odległościach można stawiać tego typu reklamy. Ale może to i dobrze, że są jasne, w środku nocy wyświetlacz nadprogramowo doświetla ulicę. No i dzięki niemu miasto jest nieco bardziej żywe.
ekranWystrójmiastoreklamatelebimbillboardy