Komórki i smartfony

Przedsiębiorstwo Samsung nadal wytwarza fantastyczne komórki

Tablet Samsung GALAXY Tab
Author: Samsung
Source: Samsung
Na wstępie napiszmy, że samsung obudowa jest bardzo solidna, zatem szczególnie najróżniejszym pracownikom remontowym, generalnie takim użytkownikom komórek, którzy praktycznie codziennie zwykli je narażać na spore zagrożenia, bez cienia wątpliwości trzeba właśnie zarekomendować smartfony Samsungi. W ogóle nie ma teraz w powszechnej sprzedaży bardziej porządnych telefonów komórkowych! Naturalnie mowa o tych telefonach, które nie są bardzo wygórowanym wydatkiem, to oczywiste, że telefony za kilka tysi są zasadniczo przewspaniałe. Tak przynajmniej tak jakby wydaje.
telefonTelefon komórkowysmartfonsprzęt elektroniczny

Aplikacje mobilne - dlaczego są coraz modniejsze

Supertelefon z układem Tegra 3
Author: Tabasco PR
Source: Tabasco PR
Przez jakiś czas aplikacje mobilne były dostępne wyłącznie dla posiadaczy iPhone’ów. Firma Apple była zdecydowanie prekursorem rozwiązań mobilnych. W tym okresie pojawiło się mnóstwo programistów specjalizujących się w programach właśnie na urządzenia tej firmy. Prawie w tym samym czasie zyskały na popularności telefony z systemem operacyjnym Android.
ApplesmartfonfirmaAndroidProgramiści

Technologia VOIP - zabawka czy sensowny zamiennik połączeń głosowych?

Telefonia voip jest najnowszą propozycją komunikacyjną, która na naszym rynku jest dostępna od niedawna. Pomimo tego szybko zdobywa zaufanie nowych odbiorców, którzy dostrzegają jej olbrzymie zalety, których nie posiadają inne rozwiązania. Telefonia tego typu od początku jej użytkowania prezentuje najlepsze strony.
telefonkomunikacjasiećofertapołączenia

Krótkofalówki

telefon komórkowy
Author: Ascom
Source: Ascom
Radiotelefony, określane popularnie jako krótkofalówki, są bardzo charakterystycznymi urządzeniami. Ich najważniejszą rolą jest umożliwianie komunikowania się na odległość. Obecnie do pewnego stopnia urządzenia te zostały wyparte przez popularne komórki, jednak także w odniesieniu do nich radiotelefony posiadają wiele zalet. Ich używanie kojarzy się nierzadko z okresem wojen światowych.

Jaki z telefonów komórkowych będzie właściwym nabytkiem?

telefon
Author: Jim Le
Source: http://www.flickr.com
Powszechnie wiadomo, że telefon komórkowy bez wątpliwości jest naszym niezwykle ważnym towarzyszem dnia codziennego. Dzięki niemu w wielu przypadkach wykonujemy nadzwyczaj wiele połączeń oraz również często wysyłamy krótkie wiadomości tekstowe. Niemniej wprawdzie praktyka pokazuje nam, że współcześni użytkownicy telefonów zwracają uwagę także na aspekty funkcjonalne, które są nam oferowane przez producentów.
Telefon komórkowymodelefunkcjewybór telefonu

Dzięki fajnym gadżetom umilić sobie każdą podróż

Ujarzmij każdy dźwięk
Author: Maxell
Source: Maxell
Jeżeli dużo jeździmy środkami komunikacji publicznej i nie pragniemy słuchać tego, co się wokół nas dzieje i o czym rozmawiają podróżni będący w najbliższym otoczeniu, to z pewnością należy ciągle posiadać przy sobie słuchawki, a na telefonie mieć zgraną ulubioną muzykę. Wówczas wciąż będziemy mogli sobie w ten sposób uprzyjemnić okres jazdy, odseparować się od wszystkiego, a jednocześnie też spowodować, że nawet najdłuższa podróż nie będzie zbyt uciążliwa.
słuchawkitelefonytelefony komórkowe

Niewątpliwie telefony z klapką są OK

telefon
Author: David B. Gleason
Source: http://www.flickr.com
Według wielu komórka z klapką jest niefajna - jednakowoż przynajmniej niektóre telefony z klapką są bardzo OK. Przecież są różne gusta, jeżeli poszukujemy solidnego, trwałego sprzętu do telefonowania, z całą pewnością telefony z klapka są całkowicie godne uwagi. Jak to świetnie, że dzisiaj telefonów z klapką jest od groma. Choć tak naprawdę większy wybór to spore zagrożenie, problem. To niby które telefony z klapką są istotnie godne uwagi?
telefonKomórkaklientfirma

Obiektywne analizy

Elektronika na co dzień
Author: Sony
Source: Sony
Nasz portal internetowy posiada wieloletnie doświadczenie. Prężnie się rozwija. Codziennie dostarcza odbiorcom najnowszych informacji technologicznych. Oferujemy bogatą bazę obiektywnych testów. Każdego dnia przybywa nam rzesze czytelników naszego serwisu internetowego.
InternetsłuchawkiMP3monitorwyglądportalserwiszaletyplusy

Pages